Poslední aktualizace
05. 07. 2019Oficiální web
obce Vřeskovice


Ostatní SDH
SDH Bezděkov pod Třemšínem
SDH Bolkov
SDH Borovy
SDH Bystřice nad Úhlavou
SDH Dehtín
SDH Hubenov
SDH Kbel
SDH Krchleby
SDH Lhovice
SDH Malechov
SDH Mokrouše
SDH Nevcehle
SDH Nezvěstice
SDH Obora
SDH Obytce
SDH Ostřetice
SDH Poděvousy
SDH Přetín
SDH Štěnovice
SDH Štěnovický Borek
SDH Štěpánovice
SDH ÚněticeSDH Vřeskovice - archiv 2010 SDH Vřeskovice - Soutěže 2011
Úvod Archiv 2019 2018 2017 2016 2015 2014
2013 2012 2011 2010            Nový rok 2011
31-12-10
Jménem SDH Vřeskovice chci popřát všem návštěvníkům těchto skromných webových stránek do nového roku 2011 hodně štěstí, zdraví, hodně pracovních i soukromých úspěchů.
Závodníkům v požárním sportu především co nejméně NPček, prasklých hadic, nenasazených proudnic a uzlů na dopravním vedení.
PFka v plné velikosti
 
Bilancování uplynulé sezony
31-12-10
Máme tady úplný závěr letošního roku, proto jsem připravil menší ohlédnutí za letošní vynikající sezonou v podobě tabulky s přehledem všech navštívených soutěží, umístění, atd,...
Pro úplnou přehlednost jsou tabulky rozděleny na A a B družstvo.
Kompletní výsledky A družstvo Kompletní výsledky B družstvo
 
Taktické cvičení složek IZS v Poleni
24-10-10
Trochu se zpožděním přináším informaci o účastni části našeho zásahového družstva na taktickém cvičení v Poleni dne 7. října 2010. Zúčastnili se ho Komár, Puška, Páka a Láďa. Jednalo se o nácvik hašení rozsáhlého lesního požáru v těžko přístupném terénu. Nechyběl tu požární tank ani vrtulník Policie ČR.
Komár udělal pár fotek, takže se určitě mrkněte!!
 
Memoriál V. Reitspiese - Chlumčany
13-10-10
Do Chlumčan jsme zavítali již po šesté. Počasí sportu opravdu přálo, na podzim bylo opravdu nádherně. Letos si sem našlo cestu 40 mužských a 13 ženských družstev. Náš tým dal při prvním útoku skvělý čas 15:07s a postupoval do finále z 2. příčky. Při druhém útoku došlo bohužel ke kiksu na předku a zrodil se velmi podprůměrný čas 17:38s. Pro konečné pořadí se tedy počítal čas z prvního kola, který nakonec stačil na 4. příčku. Vyhrála zaslouženě Horní Lukavice časem 14:89s, druhé byly moravské Petrovice B - 15:02s, třetí Únětice - 15:07s (stejný čas jako my, proto rozhodoval druhý čas 15:11s).
V ženách byly nejlepší holky z Mrtníka časem 18:45s, druhé byly Poděvousy - 18:54s, třetí Touchovice - 18:56s.
Výsledky Fotky Videa
 
Oslava vítězství ZČHL
05-10-10
V sobotu se uskutečnila žranice u příležitosti vítězství našeho družstva v seriálu ZČHL. Celá akce se konala v sále kulturáku. Byli zváni všichni členové našeho sboru, cestu si sem našlo cca 35 strávníků. Venku se na rožni se grilovala čtvrtka prasete, dále se podávaly další vyuzené kusy masa . Pivo teklo proudem. Celá oslava se celkem podle očekávání protáhla do dlouhých nočních hodin, takovou událost je přece třeba důkladně zapít!
Fotky
 
Nová A N K E T A - Nejlepší soutěž letošní ZČHL
25-09-10
A je tady slibovaná anketa o vaší neoblíbenější soutěži v letošním ročníku Západočeské hasičské ligy. Soutěží bylo hodně (celkem 14), dojmů a zážitků ještě víc, zkuste tedy vybrat, která se Vám líbila nejvíc, třeba i z hlediska zázemí, připravenosti, atd. Určitě neváhejte a hlasujte !!!
 
Horní Hradiště - !!!!! T I T U L  M I S T R Ů  Z Č H L  2 0 1 0 !!!!!!!!
13-09-10
Do Hradiště, letošní poslední soutěže ZČHL, jsme přijeli s jediným cílem, skončit alespoň do 11 místa a uhájit tak první příčku v lize.
Mužstvo přijelo podpořit několik desítek fanoušků z obce. Útok byl proveden naprosto bez chybičky a jistý čas 17:53s znamenal, že první příčka patřila nekompromisně nám. Největší rival, Horní Lukavice, se ovšem nedal tak snadno, a soutěž v Hradišti vyhrál rekordním časem 16:81s.
V celkovém pořadí jsme tedy zvítězili s 222 body (!! v celé sezoně ani jeden neplatný pokus !!), druhá Horní Lukavice 209b a třetí Únětice 147 bodů. V ženách vyhrály Chválenice 96b, druhé skončili Poděvousy 89b, třetí Mrtník 67 bodů.
Kužel ještě obdržel trofej pro nejrychlejší proud sezony v mužské kategorii.
Oslavy vypukli okamžitě po odběhnutí útoku, nechyběl transparent, vítězné košile a doutníky, litry piva a kořalky. Slavilo se do večera na místě, potom se největší otrlci ještě přesunuli do Únětic, kde pokračovali v bujarém veselí do pozdních nočních hodin.
Jedná se bezesporu o největší dosavadní úspěch našeho SDH a jeden z nějvětších úspěchů naší obce!
Výsledky Fotky Videa
 
Domácí soutěž - O Putovní pohár starosty obce
08-09-10
Počasí nám letos opravdu přálo, bylo příjemně, odpoledne dokonce vysvitlo slunce. Dorazilo k nám 7 družstev mužů a 3 ženská. Malá účast na "pouťových soutěžích" je bohužel problém, který zná snad každé SDH. Našim manšaftům se letos příliš nedařilo, hlavně na předku. Soutěž poznamenalo velké množství neplatných pokusů, hlavně kvůli nasazení proudnic.
Celou soutěž a sud piva vyhrál zaslouženě Malinec, který dal dva patnáctkové časy. Naše áčko skončilo na 4. místě, béčko bylo páté.
Večer se konalo posezení ve stanu, tentokrát bohužel bez živé hudby. Ti nejotrlejší se po půlnoci vydali do Borov napouťovou zábavu.
Kompletní výsledky Fotky
 
Zlaté dvojkolo Mokrouše - Bezděkov
31-08-10
O víkendu proběhlo poslední dvoukolo ZČHL. Podařilo se nám opravdu výborně, obě soutěže jsme vyhráli!
V sobotu v Mokrouších to bylo časem 17:98s, v neděli v Bezděkově pod Třemšínem 17:67s. Náš tým(205b) si tak vytvořil na čele ligové tabulky náskok 16 bodů na druhou Horní Lukavici (189b). Třetí Únětice mají 147 bodů.
Všichni doufáme, že se nám na poslední soutěži ligy, 11. září v Horním Hradišti, podaří 1. příčku udržet !!
Výsledky - Mokrouše Výsledky - Bezděkov Fotky Videa
 
Výsledky ankety o vítězi ZČHL 2010
27-08-10
Anketa, do které byly zařazeny týmy, které mají ještě šanci na celkové vítězství letošního ročníku ZČHL, se nesetkala s velkým ohlasem. Svůj názor vyslovilo pouze 15 návštěvníků stránek. Zřejmě by se hodila spíše na nějaký neutrální web...
Necháme se tedy překvapit, jak boj na stupních vítězů nakonec dopadne!
Výsledky ankety
 
Soutěž v Bolkově
23-08-10
V sobotu 21. srpna zavítalo naše "béčko" na tradiční soutěž v nedalekém Bolkově. Počasí sportu opravdu přálo, bylo nádherně. Náladu bohužel znepříjemňovaly mraky vos, které byly opravdu všude:))
Při prvním útoku dvakrát zhasla mašina, takže se zrodilo NPčko. Při druhém útoku se nepodařilo nasadit pravý proud na trojáku, což znamenalo opět NP. Soutěž tak pro náš tým skončila naprostým fiaskem a posledním místem. Snad se příště bude dařit líp!
Kompletní výsledky
 
Nová A N K E T A - Vítěz ZČHL 2010
12-08-10
Připravil jsem malou anketku o tom, kdo letos vyhraje celý ročník ZČHL. Do konce zbývají ještě 3 soutěže, anketu stopnu přesně den před začátkem první (Mokrouše), tj. 27. srpna. V anketě jsou první tři týmy, ze kterých určitě vzejde vítěz. Ostatní již bohužel šance definitivně ztratili. Takže určitě neváhejte a HLASUJTE !!!
 
ZČHL, Kout na Šumavě - Poděvousy
09-08-10
O víkendu se konalo již předposlední dvoukolo seriálu ZČHL. Úspěchem pro náš manšaft skončila soutěž v Koutu na Šumavě, kterou jsme vyhráli časem 17:11s. V neděli v Poděvousech už se tolik nedařilo a po drobném kiksu na trojáku a prostřiku na levém proudu jsme se časem 19:31s umístili na 9. místě. Svůj podíl natom měl samozřejmě i velmi podmáčený terén.
V celkovém pořadí ligy jsme seskočili na 2. pozici se 165ti body. Vede opět Horní Lukavice - 172 bodů, třetí jsou Únětice - 137 bodů.
Výsledky - Kout Výsledky - Poděvousy Fotky Video-Kout
 
ZČHL, dvoukolo Klatovy - Dolní Hradiště
03-08-10
Další dvoukolo ZČHL pro nás znamenalo částečný úspěch. V sobotu v Klatovech se nám podařilo fantasticky vyhrát časem 17:60s. V neděli v Dolním Hradišti to už bylo horší, časem 18:92s jsme obsadili 8. příčku.
V celkovém pořadí ligy jsme se vyhoupli na první místo se 138 body. Druhá je Horní Lukavice se 135ti body, třetí Únětice 107 bodů.
Uvidíme, co přinesou další soutěže:))
Výsledky - Klatovy Výsledky - Hradiště Fotky Videa
 
ZČHL, dvoukolo Nekmíř-Krašovice
03-08-10
ZČHL pokračovala o víkendu dalším dvoukolem. Našemu družstvu se vydařilo opravdu slušně.
V sobotu v Nekmíři jsme obsadili časem 17:87s 4. místo. V neděli v Krašovicích se dařilo ještě víc, časem 17:68s jsme obsadili 2. místo.
Výsledky - Nekmíř Výsledky - Krašovice Fotky Videa
 
Soutěž v Červeném Poříčí
19-07-10
V sobotu 17. července se konala již tradičně soutěž v požární klasice v nedalekém Červeném Poříčí. Puškovi se horko těžko podařilo dát dohromady tým. Útok se bohužel příliš nevydařil, došlo na zaváhání na trojáku a zrodil se čas 35:09s, který nakonec stačil na 4. místo. Vyhrál zaslouženě Biřkov.
Výsledky
 
Memoriál Všekary
11-07-10
V sobotu 10. července jsme navštívili po dvou letech soutěž ve Všekarech na domažlicku.Tato soutěž se bohužel moc nevydařila, skončila dvěma neplatnými pokusy.
Při prvním útoku měl levý proud sestříknuto v čase 14:70s, bohužel pravý proud se nedokázal včas stabilizovat před příchodem vody do proudnice a následoval pád. Při druhém útoku se nepodařilo nabrat vodu a zrodilo se druhé NPčko.
Notno ještě určitě podotknout, že tým byl namixovaný z áčka i béčka.
Výsledky Fotky
 
ZČHL - Louňová - 1. místo
07-07-10
V neděli 4. července se konala další soutěž seriálu ZČHL, tentokrát v Louňové. Našemu manšaftu se vydařila přímo dokonale, vyhráli jsme časem 16:86s. Oba proudy měli sestříknuto ve stejný čas! Na druhém místě skončil Bezděkov p. T., třetí domácí Louňová.
Celkově se stále držíme na 2. místě s 80ti body. Vede Horní Lukavice s 83 body, třetí je Louňová 48 bodů. Doufejme, že forma vydrží!:))
Výsledky Fotky Video
 
ZČHL, dvoukolo Hůrky - Bučí
28-06-10
O víkendu se konalo již druhé dvoukolo seriálu ZČHL. Našemu družstvu se v celku vydařilo. V sobotu v Hůrkách obsadilo časem 17:56s druhé místo, vyhrála Horní Lukavice, třetí skončila Louňová.
V neděli v Bučí jsme skončili po drobném kiksu na trojáku na šestém místě časem 19:31s. Vyhrála opět Horní Lukavice před Krašovicemi a Hubenovem.
Celkově jsme se umístili po čtyřech závodech na druhém místě se 60 body. Vede suveréně H. Lukavice se 77 body.
Hůrky - výsledky Bučí - výsledky Fotky Videa
 
Extraliga ČR, Štrbice - 2. místo
21-06-10
V neděli navštívil náš manšaft letos poprvé soutěž Extraligy ČR v požárním sportu, ve Štrbicích. Podařilo se tu ukořistit parádní 2. místo s časem 17:37s. Vyhrál Bezděkov pod Třemšínem časem 17:20s.
Náš pravý proud měl sestříknuto v čase 16:76s, což byl zároveň nejlepší čas na terči této soutěže!
Můžeme jenom doufat, že forma vydrží:)
Výsledky Fotky TV reportáž
 
Aktualizace
14-06-2010
Proběhla rozsáhlá aktualizace složení týmu A i týmu B. Proběhlo obnovení téměř všech fotek, lépe už vybrat fakt nešlo:))
 
Dvoukolo ZČHL Horní Lukavice, Seč
06-06-10
O víkendu odstartovala Západočeská hasičská liga prvním dvoukolem. Našemu týmu se vstup do nového ročníku soutěže vydařil opravdu na výbornou!
V sobotu jsme v Horní Lukavici po drobném prostřiku na levém proudu skončili čtvrtí s časem 18:09s. Zde se opět ukázala "záludnost" požárního sportu, protože za druhým v pořadí jsme zaostali jenom o dvě setinky sekundy!
V neděli v Seči se nám podařilo zvítězit časem 17:38s. Jedná se o druhé vítězství našeho manšaftu na soutěži v seriálu ZČHL.
V celkovém pořadí ligy jsme se dostali na 2. místo s 33 body.
Lukavice - výsledky Seč - výsledky Fotky Seč - video
 
Soutěž ve Pteníně
30-05-10
V sobotu 29. května navštívilo naše béčko soutěž v nedalekém Pteníně. Cestu si sem našlo celkem 13 družstev. Po celkově podařeném útoku obsadilo druhé místo. Vyhrál Bolkov časem 18:99s.
 
Treninkový kemp
17-05-10
V sobotu 15. května se naše družstvo zůčastnilo treninkového kempu, který se již tradičně konal v Bezděkově pod Třemšínem.
Kemp probíhal v sobotu a v neděli. Zúčastnilo se ho 15 družstev mužů a 8 žen. Naše družstvo se zúčastnilo pouze sobotních soutěží. Původně se měla běžet denní soutěž 3 kolově a noční jednokolově. Pro nepřízeň počasí se konaly obě soutěže ve dne na 2 pokusy. V první soutěži jsme dali čas 18:73s, který stačil na skvělé 2. místo. V další soutěži se zrodilo trochu horších 19:46s, což znamenalo 8. pozici. V nedělní soutěži jsme již nestartovali, což znamenalo NP. Celkově jsme se umístili na 10. místě. Vyhráli Únětice před Žernovníkem a Olešnou. Notno podotknout, že počasí bylo opravdu příšerné a závodění stálo kvůli podmáčené trati opravdu hodně sil!
Pořadí Fotky Videa

SDH Vřeskovice - Soutěže 2011
Úvod Archiv 2019 2018 2017 2016 2015 2014
2013 2012 2011 2010            
 
 
Soutěže ZČHL pro rok 2019

01.06. Budilov
02.06. Budilov
--------
08.06. Horní Hradiště
09.06. Štichovice

--------
29.06. Nevřeň
30.06. Bučí
--------
03.08. Zahorčice
04.08. Mochtín

--------

17.08. Mokrouše
18.08. Buková
--------
24.08. Vranovice
25.08. Vranovice
--------
07.09. Žákava
08.09. Únětice


      
  © 2011, Zdeněk Kuna